PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32886}

Ludzie, których znam

People I Know
5,9 2 741
ocen
5,9 10 1 2741
6,2 4
oceny krytyków
Ludzie, których znam
powrót do forum filmu Ludzie, których znam

Film, scenariusz niczego sobie, ale gra aktorska Al Pacino była wręcz genialna, gdyby nie on to film by dostał 2\10 a tak ma 6\10.

ocenił(a) film na 8
Szajba

zgadzam się. Pacino zagrał poruszająco. Bardzo tragiczną i smutną rolę miał tu do zagrania i się wywiązał moim zdaniem znakomicie.Ten film ma jakąś taką zawiesistą, klaustrofobiczną troche i bardzo pesymistyczną atmosferę , a rola Pacino ten klimat poteguje.

ocenił(a) film na 7
elmtree

"Klaustrofobiczną i pesymistyczną" - popieram w 100%! Generalnie film oceniłbym z czystym sumieniem na 6/10, ale za naprawdę świetną rolę Pacino daję 7/10 i to bez większego "naciągania". Uważam, że jeżeli ktoś "uwziął" się na obejrzenie wszystkim filmów z Alem (tak jak ja:)), pozycja obowiązkowa - People I Know...

ocenił(a) film na 6
Swir

7/10 ...i ja się zgadzam w 100%, jestem świeżo po seansie. Film może nie zachwyca ale ogląda się go dobrze, Pacino buduje klimat i pokazuje nam jak wysokiej klasy jest aktorem. No i uśmiech Kim Basinger ;)

ocenił(a) film na 7
Szajba

Nie przesadzałbym z tak surową oceną, jednak ten film ma ciekawy scenariusz i poprawną reżyserię, choć na pewno do klasyki kina nie wejdzie. Pacino jest faktycznie w centrum i nie sposób nie kibicować jego bohaterowi, ale to nie tylko dlatego ta skromna realizacyjnie produkcja jest warta uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones