PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32886}

Ludzie, których znam

People I Know
5,9 2 741
ocen
5,9 10 1 2741
6,2 4
oceny krytyków
Ludzie, których znam
powrót do forum filmu Ludzie, których znam

Zastanawia mnie jedna kwestia kim był facet, który wstrzyknął coś Alowi? To chyba ten sam kolo, który zabił Leoni? I co to była za trucizna? Cyjanek, strychnina? A może zloty strzał? I kto zlecił tę robotę?

ocenił(a) film na 8
Jimmy

Może ten sam, już nie pamiętam. Zlecili goście z tamtej masonerii, czy jak im tam było. Al sam mówił, że ma coś na nich, a miał sporo kontaktów więc się obawiali. Nie wiedzieli, że planuje wycofać się z interesu. Swoją drogą fajna pułapka wejść w taki PR na wysokim poziomie. Odpuścisz na 2 tygodnie i nie ma cię w najważniejszych tematach. Film świetny wg mnie. Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Jimmy

raczej ugodził nożem, bohater sie wykrwawił nie czuł nic bo był na haju

ocenił(a) film na 7
Jimmy

Tak, to ten sam gość. Zlecili to żydki z grupy Brianskiego. Ten opalony gość był ich kandydatem na senatora, nie mogli pozwoluć go skompromitować. Film dobry ;)

ocenił(a) film na 6
Jimmy

Mnie się wydaje, że to była ta sama osoba. Co do tego, czym - do końca nie wiadomo. Ale przypuszczam, że chodziło w obu przypadkach o upozorowanie samobójstwa, więc czegoś bardzo mocnego i egzotycznego chyba by nie dawali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones