PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829582}

Niewiarygodne

Unbelievable
7,6 33 476
ocen
7,6 10 1 33476
7,7 3
oceny krytyków
Niewiarygodne
powrót do forum serialu Niewiarygodne

Jestem załamana

ocenił(a) serial na 10

Jestem dopiero po pierwszym odcinku... I po prostu nie mogę uwierzyć. Nie mogę uwierzyć jak można tak potraktować skrzywdzoną dziewczynę. Szukałam, ale jakoś nie wpadło mi w oczy. Panowie "policjanci" zostali zwolnieni? Kara? Możliwe że nawet więzienie za zmuszanie do zmiany zeznań/znęcanie się psychiczne? Tyle pytań.. A ja jestem po prostu w szoku i niesamowicie poruszona...

ocenił(a) serial na 9
bornofhope

Ja też! Łzy cisnęły się do oczu, jak się oglądało jak jej zniszczono życie. Nie dość, że gwałciciel, to i system i społeczeństwo :(

bornofhope

Współczuję policjantom że muszą mieć do czynienia z takimi przypadkami. Przecież ta dziewczyna zachowywała się jak wariatka.

ocenił(a) serial na 7
bornofhope

Łatwo się mówi gdy znasz całą historię z serialu. Postaw się na miejscu funkcjonariuszy, gdzie nic tak naprawdę nie wiadomo a ofiara rozpowiada kilka różnych wersji.

bornofhope

witamy w życiu, mamy ciastka

ocenił(a) serial na 8
bornofhope

Bardziej mnie zaszokowało zachowanie jej rówieśników z tego ośrodka, którzy od razu się od niej odwrócili. No i Judith. Przepraszam za dość obraźliwe wyrażenie, ale jaką głupią c...pą trzeba być, żeby mówić coś takiego policjantom. Przecież to dorosła kobieta, z ciężkimi doświadczeniami z przeszłości. I nie zastanowiła się, jak policjanci, faceci, mogą zrozumieć jej słowa? To od tego momentu zaczęli zakładać, że Marie kłamie i de facto zmusili ją, żeby to przyznała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones