PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234450}

Elisa z Rivombrosy 2

Elisa di Rivombrosa 2
8,0 288
ocen
8,0 10 1 288
Elisa z Rivombrosy 2
powrót do forum serialu Elisa z Rivombrosy 2

Nie oglądałam drugiej części Elisy w całości za to widziałam migawki w internecie i co moge powiedzieć?
To nie to samo co z Fabriziem to nie ten sam film jakby jakiś obcy .
Alessandra nie da sie zastąpić.Prawdopodobnie Elisa z Rivombrosy 2 ma być wyemitowany na krakowie po wakacjach!Na koniec powiem jedno oglądałam troche na Markizie go i musze przyznać że jest mroczny znacznie mroczniejszy od poprzedniej części.

ocenił(a) serial na 10
AsiulkA

masz zupełną rację! nie wiem jak mogli go usmiercic. To już zupełnie inny film...

ocenił(a) serial na 10
Ada_3

Nie rozumiem po co wpgóle nakręcili 2 część..przeciez film tak świetnie się zakończył...Nie musieli tego robić,ale cóż..

ocenił(a) serial na 9
AsiulkA

Masz rację. Christiano to już nie ta osoba, nie widać między nim, a Elisą tej Miłości. Został zastąpiony, ale ciężko przyzwyczaić się do niego.Po śmierci Fabrizia już nie tak chętnie oglądałam odcinki.

ocenił(a) serial na 5
Silvana1986

Wiele osób krytykuje słabą grę aktorską odtwórcy postaci Cristiano, ale nie sądzę, by to była sprawa nieudanej gry aktorskiej, skoro na przestrzeni całej serii reżyserzy się zmieniali, a Cristiano cały czas robi miny raczej dumnego z siebie cwaniaczka spod budki z piwem, niż naprawdę zakochanego mężczyzny. Takie, widać, było założenie scenariusza, skoro kilku reżyserów takie miny "Ach, co to nie ja!" akceptowało. Gigi Amoroso normalnie. Aż wstyd, że z Elisy zrobiono taką idiotkę, że się w tym nie połapała. Gigi Amoroso o stanie umysłowym i dojrzałości 2-latka w piaskownicy. A pani hrabina dla niego ryzykuje posiadłością rodu, do którego weszła przez małżeństwo, przyszłością własną i swoich dzieci. Oczywiście, jeśli chodzi o Fabrizia, to odtwórca głównej roli uznał, że woli grać w musicalu, niż w serialu i decyzja o zabiciu jego postaci była jego decyzją. Tym niemniej jestem ze stronnictwa Amelii i uważam, że po śmierci Fabrizia najdoskonalszą opcją dla Elisy byłby Victor Benac. Pomimo jego mieszczańskiego pochodzenia, za to ze względu na jego doskonały charakter. Znów byłaby "cnota nagrodzona". Męska, tym razem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones