Travis Fimmel

9,0
22 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Travis Fimmel
auflex

identyczne skojarzenie, tylko dlatego tu wszedłem ;d

K69

To dokładnie taj jak ja :-)

K69

tak samo!! charlie hunnam z australii :)

auflex

Też własnie sprawdziłem, chociaż wiedziałem, że to nie on, ale podobieństwo w kilku scenach jest tak wielkie, że musiałem sie upewnic :)

auflex

Przyszedłem tu żeby założyć taki sam temat :D Gdy włączyłem 1 odcinek i go zobaczyłem to od razu pomyślałem że to Jax. Mają bardzo podobną mimikę twarzy.

auflex

Przez pierwszą połowę "The Baytown Outlaws", może z racji tego, że oglądałam na lapku, myślałam, że to Charlie. :P

użytkownik usunięty
auflex

Jeśli chodzi o wygląd to dla mnie to takie połączenie Jaxa z Bradem Pittem.

dokladnie! Myslalam, ze tylko ja widze w nim troche z Pitta :D

auflex

prawda

auflex

To prawda :D Jax jakich mało :D
zwłaszcza to zdjęcie :D
http://www.filmweb.pl/person/Travis+Fimmel-294493#picture-47

auflex

mylę tych aktorów od jakichś trzech lat nieustannie. spoglądając zawsze na plakaty jakiegoś filmu czy serialu myślałam np. oo Hunnam, a to był Fimmel, w przypadku Vikings akurat pomyślałam na pierwszy rzut, że to Charlie :) chyba mi to nie minie xd

auflex

to samo pomyślałem w pierwszej chwili jak go zobaczyłem.

auflex

Też tu trafiłem, szukając potwierdzenia czy to ten sam gościu.. podobieństwo wielkie, nawet mimo tego, że nie "giba sie jak pie....ny Rezus" he he ;)

auflex

dokładnie! Byłam pewna ze to ten sam aktor. Podobny usmiech i spojrzenie ! a u niespodzianka...

joanna669

Można ich rozpoznać tylko po głosie :P

auflex

Witam w klubie xD

auflex

Nie będę oryginalna- też tak myślę i aż sprawdziłam kto gra w "Wikingach" żeby się upewnić:)

auflex

też tak pomyślałam. i chyba byłby lepszym Jaxem niż sam Jax xD

auflex

I dlatego powinien zamienić w tej roli to beztalencie co gra Jaxa.

auflex

Może dzielą podobną krew. ;-) Faktycznie są do siebie niesamowicie podobni.

auflex

Byłam przekonana, że to on, haha, niesamowicie podobni! Świetnie wypracowana lekceważąca postawa i ten drwiący uśmiech. Chociaż osobiście nie sądzę by Hunnam był beztalenciem :)

Annies

zgadzam się w pełni... Charlie zdecydowanie beztalenciem nie jest ;)

auflex

Mam dokładnie takie samo wrażenie od pierwszego odcinka. Mimika twarzy, spojrzenie- w pierwszym momencie serio pomyślałem, że to Charlie Hunnam.

auflex

chciałam założyć identyczny temat :)

auflex

Ja również chciałem o tym wspomnieć;)

auflex

Też to pomyślałam, jednak widzę lekką różnicę. Travis ma ciut bardziej chłopięcą urodę i myślę, że jest przystojniejszy.

Ivelise

Z tego samego powodu tutaj dotarłam, bardzo podobni głownie mimika twarzy, spokojnie mogliby być rodzeństwem. Travis Jako Ragnar jest naprawdę imponujący, oglądam inne jego zdjęcia z poza serialu i już traci ten urok (kwestia zarostu, który podobno dodaje seksapilu ? ). Może dlatego ze jednak fotografie nie są w stanie oddać czyjegoś uroku. w każdym razie naprawdę dobre ciacho :)

auflex

Dokładnie trzeci raz już go pomyliłem z Charlie Hunnam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones