Ian Ziering

Ian Andrew Ziering

6,0
1 452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Ziering

42???? niemożliwe...to może jakiś błąd???

Lalka_4

To nie błąd on tyle ma, on i ta co grała Andre'a byli "najstarszymi" nastolatkami w BH 90210 :)

effa5

Ta co grala Andree to bije rekordy ;P - 61r.. jakby nie mogli wziasc normalnych 17-18latkow..

Gryzio

jak ma to niech ma ale...jak on wygląda ; OO w BH był ładniejszy chociaz i tak mi sie nie podobał ;PP

effa5

I Luke Perry też miał swoje lata jako nastolatek w BH jest rok młodszy od Iana Ziering

Lalka_4

Ja uważam,że teraz wygląda o wiele lepiej,ba!o niebo lepiej! W BH taki dzieciaczek z barankiem na głowie;p Jeżeli chodzi o wiek to w życiu bym mu nie dała 47 lat!

ramona_fw

Właśnie trafiłam na jego zdjęcie chyba z czasów nastoletnich ;d http://snakkle.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/07/ian-ziering-ye arbook-high-school-young-1982-photo-GC.jpg

Lalka_4

Dziś rano na RTL pokazali, że gościnnie występuje w zespole chippendales. Pokazali jak wygląda i muszę powiedzieć, że nieźle. Chłopak ma 49 lat a na brzuchu kaloryfer jak u 20-latka. Ciekawe jak długo będzie w takiej formie... :)

jacek_mp

Jakość kaloryfera nie zależy od wieku tylko od pracy:-)

jacek_mp

Jakość tudzież rozmiar kaloryfera zależy od ilości godzin i intensywności treningu na siłowni a nie od wieku:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones