PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10344}

Family Man

The Family Man
7,1 35 992
oceny
7,1 10 1 35992
6,0 7
ocen krytyków
Family Man
powrót do forum filmu Family Man

Każdy pisze o jakiejś monotonii, nudzie, itd. Ludzie! To jest film świąteczny, nie wymagajcie
żadnych strzelanin ani skoków z wieżowca! Idealny film dla ludzi którzy umieją poczuć świąteczny i
rodzinny klimat. Wałkowałem ten film masę razy, a telewizji nie oglądam i mam nadzieje że traktują
ten film na równi z 'Kevinem...'. :)

ocenił(a) film na 9
pojazdowiczxD

Chyba niestety nie traktujà go na równi z Kevinem, bo ja się jeszcze nie natknęłam na niego w telewizji. Mogliby go czasem puszczać w Święta a nie tylko wałkować ciągle te same filmy.

karolina922

Dziś masz okazje obejrzeć w TV.,bo poleci na TV Puls o 20:00.Pozdróweczko,i Wesołych Świąt. ;)

pojazdowiczxD

elementu świątecznego jest tam tyle, że można nie zauważyć ... że w tle są święta.

ocenił(a) film na 6
pojazdowiczxD

Tak, zgadzam się z Tobą. Myślę, że jest to jeden z bardziej istotnych propozycji w kinie świątecznym. Coś innego niż wszechobecne komedie romantyczne. Owszem, nie zaskakuje (no, ale tradycyjna Opowieść wigilijna też nie jest zaskakująca ;) ), ale tak jak większość filmów w okresie świątecznym w delikatny sposób ma nam przypomnieć o pewnych wartościach. I tyle :)

pojazdowiczxD

W tym roku był kevinową alternatywą, Cieszę się, że wybrałem tę opcję. Przyjemny świąteczny film. Bardzo wholesone. Dla mnie to trochę taka wariacja opowieści wigilijnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones