PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12092}
7,7 4 001
ocen
7,7 10 1 4001
7,6 8
ocen krytyków
Śmierć prezydenta
powrót do forum filmu Śmierć prezydenta

usnąłem z nudów

ocenił(a) film na 1

rozumiem że to film biograficzny,ale jest to jeden z najnudniejszych jakie widziałem.przecież film biograficzny nie musi być nudny

ocenił(a) film na 8
biker94

Biograficzny? A ileż tu biografii? To raczej fabularyzowany reportaż, obejmujący ramami czasowymi kilka dni.

ocenił(a) film na 10
Sqrchybyk

Biograficzny? To jest dość realistyczny film historyczny bardzo dobrze trzymający się faktów historycznych jak na lata w jakich ten film powstał

biker94

Nie widziałeś go,bo to nie jest film biograficzny.Skoro go nie widziałeś,to nie wiesz czy jest nudny.Jedyne co jest wiarygodne w twojej wypowiedzi,to to że spałeś.Lecz to jest forum filmowe,a nie forum dla narkoleptyków.Pomyliłeś fora.Zdarza się.

ocenił(a) film na 1
llama77

z tego co widze to nie forum filmowe tylko hejterskie bo każda wypowiedź od razu zostaje atakowana.masz racje,złego określenia użyłem.filmu nie widziałem bo zasnąłem.i nie oglądałem go z własnej woli tylko kilka lat temu nam na lekcji to puścili.wali mnie co to jest.nie znam sie na gatunkach filmów i faktycznie nie powinienem określać filmu nie znając sie i nie będąc pewnym,ważne że nudny

biker94

Skoro zasnąłeś to skąd możesz wiedzieć, że jest nudny? Przecież go nie oglądałeś, skoro na nim spałeś.

ocenił(a) film na 6
biker94

Choć były momenty ciekawe to mnie też nudził z deka, głównie chyba dlatego że nie rozumiałem wielu argumentacji w tym filmie. Miałem wrażenie że najpierw trzeba by było z 5 książek o narutowiczu przeczytać a potem dopiero obejrzeć film...

ocenił(a) film na 1
seismic

momentów ciekawych nie pamiętam :p ale racja.przed tym filmem trzeba by sie dozbroić książkami w wiedze o nim,jesli kogoś to interesuje bo na siłe ciężko

seismic

Których argumentacji nie zrozumiałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones